Martina Doubková

Certifiková koučka Life Academy

Vesmír neslyší NE

Možná to znáte a už jste o tom četli. A teď vám povím, jak to funguje v praxi.

Už nějaký ten rok (vlastně od té doby, co bydlíme na vesnici) jsme chtěli pejska. Můj muž Honza je zvyklý od dětství na jezevčíky, tak chtěl to samé.

Já, paneláková holka, která nikdy neměla ani rybičky, jsem nebyla zvyklá na nic. Jedno jsem ale věděla. A sice, že jezevčíka nechci. Pro mě to nebyl pes, ale takový párek na nožičkách.

Od té doby, co jsem viděla v televizi reklamu na toaletní papír a tam toho chundeláče, měla jsem jasno. Chci retrívra. Chtěla jsem něco chundelatého na pomazlení. Psa, kterého můžu pořádně obejmout 🐶

Můj sen se mi vlastně splnil, mám takového psa – ale plyšového. Takže pozor, vesmír poslouchá, jen je třeba to přání pořádně specifikovat. U mě chyběl dodatek – ŽIVÝ pes.

Mám ho už 11 let. Honza mi donesl do nemocnice k Valentýnu. Tou dobou jsem tam ležela těhotná a nevěděla, zda dítě vůbec bude žít. Tento příběh si můžete přečíst tady >>

Ale teď zpátky k tomu živému psovi. Takže jsem chtěla něco vyššího než jezevčík. Nabízela se tedy možnost bígla nebo Jacka Russella. Po větším průzkumu jsme ale zjistili, že tito psy potřebují hodně pozornosti a házení klacku hodinu v kuse zrovna nebyl náš sen.

Takže bylo třeba být k sobě opravdu upřímní a ujistit si, kolik času pro psa budeme mít. Ano, píšu psa. Jelikož mám dvě dcery, rozum velel, že je třeba vyrovnat síly a přivítat další mužskou energii.

Honzovi se nápad nezamlouval, protože dle svých zkušeností ví, že fenky jsou milejší a poslušnější.

Ale já, býk, jsem si chtěla prosadit to své.

A jak to dopadlo? Co myslíte? Tolik energie jsem dávala tomu, co nechci, že vesmír mi to vlastně přinesl: JEZEVČÍKA FENKU.

Možná si říkáte, proč nezafungoval zákon přitažlivosti?

Energie, kterou vyzařujeme, má mnohonásobně větší sílu, než naše slova.

Příklad:

Zeptám se Zuzanky, co jí je. Vidím, že je naštvaná. Ona řekne: NIC.

Věřím jejím slovům? Ne. Cítím její energii a to je to ONO.

Takže vesmír cítil moje nesympatie k jezevčíkům, a čím větší jsem vlastně kladla odpor, čím více energie jsem tomu dávala, vím více jsem si to přitahovala.

Bylo to tak. Honza našel jeden inzerát, kde nabízeli štěňátka jezevčíků a když jsem viděla tu fotku, ozvalo se mé srdce ❤️ Tak roztomilé stvoření to bylo. Honza cítil to samé.

A teď jí máme doma a jsem za to moc ráda. Ano, jsem unavená a nevyspalá, ale jako u holek, věřím, že bude lépe.

Prožívám lásku bez podmínek.

  • Je jedno, že je maličká a bude se plést pod nohy – zvyknu si.
  • Je jedno, že není chundelatá – aspoň nebudou všude chlupy.
  • Je jedno, že to není kluk – třeba si více budeme rozumět.

Takže tak. Dejte pozor, jakou energii vysíláte.

A pokud se vám v životě dějí věci, které si úplně nepřejete a nevíte si s tím sami rady, jsem tu pro vás.

Na koučink se mnou se můžete objednat ZDE >>

Martina Doubková
Koučink v Čelákovicích nebo online. S čím vám pomůžu: Jak se stát sebevědomou ženou. Jak získat odvahu k tomu začít podnikat. Jak udržet lásku v dlouhodobém vztahu. Jak se vyrovnat se začínající pubertou u dětí. Jak přistupovat k dítěti s handicapem. Jak začít vnímat hlas svého srdce.