Martina Doubková

Certifiková koučka Life Academy

Proč netlačit na pilu?

Víte, jak se říká, že se nemá tlačit na pilu? Tak mně se podařilo něco zajímavého 🙂 

Pokud podnikáte online, tak víte, že je důležité postovat zajímavé příspěvky, aby se o vás dozvědělo co nejvíce lidí. Někdy nad tím trávím hodně času. Vybírám fotku, písmo, popisek, nebo upravuji video a čím více času tím trávím, tak by člověk čekal, že to bude perfektní a bude to mít úspěch. Ale opak je pravdou.

Možná znáte Paretovo pravidlo, které říká, že 20% snahy produkuje 80% výsledků a naopak. Doporučuji vygooglit a nastudovat, lecos na tom pochopíte 👍  

V pátek se mi to potvrdilo, natočila jsem video u dveří, takové jednoduché protažení na necelých 5 minut. Udělala jsem z toho video minutové, aby to mohlo jít na Instagram. Vytvoření plus natočení mi zabralo tak 15 minut. Ani jsem si nemyslela, že je to něco extra. 

Ale pak se strhla lavina a je z toho nejúspěšnější příspěvek, který jsem za posledních 7 let, kdy mám Jóga Doma, vytvořila. 

Žádný příspěvek nikdy neměl tolik srdíček, lajků a sdílení. Zírala jsem s otevřenu pusou. 

Kdo jste na Facebooku, video najdete ZDE >>> Kdo na Instagramu, klikněte TADY >>>

Proč vám to ale píšu: 

Netlačit na pilu a dělat vše s lehkostí a bez očekávání opravdu přináší ty nejlepší výsledky. 

Proč to tak je? Protože tak funguje zákon přitažlivosti. Když na něčem/někom lpíme, vysíláme tím energii nedostatku (Já nemám, já potřebuju). Takže vesmír zpět reaguje – Nemáš. Potřebuješ. Podobné přitahuje podobné.

Třeba vám tento článek pomůže pochopit, proč se vám dějí některé věci. A pokud v tom tápete, přešlapujete na místě a nevíte, jak dál, jsem tu pro vás 🙂

Před týdnem jsem úspěšně udělala zkoušku a nyní pro vás mám nabídku koučinku, který se věnuje člověku celostně a terapeuticky. Do konce měsíce ledna mám pro vás nabídku úvodní 30 minutové konzultace zdarma. S čím vám mohu pomoci, najdete TADY >>> 

Mějte se krásně, 

Martina

Martina Doubková
Koučink v Čelákovicích nebo online. S čím vám pomůžu: Jak se stát sebevědomou ženou. Jak získat odvahu k tomu začít podnikat. Jak udržet lásku v dlouhodobém vztahu. Jak se vyrovnat se začínající pubertou u dětí. Jak přistupovat k dítěti s handicapem. Jak začít vnímat hlas svého srdce.