Martina Doubková

Certifiková koučka Life Academy

Reference

Dobrý den, Martino, také jsem již dříve přemýšlela o tom, že Vám napíšu zpětnou vazbu. Doufám, že pro Vás bude přínosem. Máte v rukou úžasnou metodu, díky které se opravdu dá měnit úhel pohledu na realitu. Myslím, že správný úhel pohledu je klíč ke spokojenému životu zde na Zemi. Díky Vám a této metodě se opravdu podařilo některé mé úhly pohledu přenastavit. Jsem Vám za to velmi vděčná a mockrát děkuji.
Zuzana
Děkuji Martině Doubkové za její profesionální a zároveň osobní přístup jako koučky. Marti, hodně jsi mě naučila o mě samotné. Naučila jsi mě si více všímat mých pocitů, zpracovávat je a také jak se starat sama o sebe ohledně sebelásky. A hlavě jak říkat NE. Moc Ti děkuji za tvůj vnější pohled a laskavý přístup. Dál se řídím vším co jsi mě naučila, někdy je to těžší, někdy to jde samo. Ale o tom to je a já jsem nesmírně vděčná, že jsem Tě potkala a dala jsem se na tuto nekonečnou, ale zároveň velmi osvobozující cestu. Určitě budu i nadále využívat tvé služby pro udržení a přeji ti hodně spokojených klientů jako jsem já. Děkuji
Jana
Měla jsem pocit, jako bych se bavila s kamarádkou, která mi rozumí. Pocit, že můžu říct všechno a nikdo mě nebude soudit a zároveň říkat, co musím nebo bych měla. Prostě mě vyslechne - to mamka nedělala a došlo mi, jak moc mi to chybělo a chybí. Spoustu věcí se mi propojilo, viděla jsem některé vzorce z dětství a že je stále žiju..... Velký posun ve vnímání toho, co se mi děje. Jako bych žila dospělý život s dětskými vzorci!
Vlaďka
Koučink s Marti mi moc pomáhá. Po každé hodině se mi okamžitě uleví. Cítím důvěru, že mohu říci cokoliv. Marti umí skvěle a trefně nastavit zrcadlo a to pomáhá v tom si věci rychleji uvědomit. Změny na sobě cítím po koučinku okamžitě. Dokáže skvěle podpořit, nakopnout a naučit nás vidět vlastní hodnotu.
Belinda