Martina Doubková

Certifiková koučka Life Academy

Můj příběh

Posledních 20 let se zajímám o osobní rozvoj. Pamatuju si, jak jsem v Londýně šla na premiéru filmu The Secret, byla jsem z toho úplně nadšená. Já, že si můžu tvořit život jaký jenom chci! Zdálo se to tak snadné. Začala jsem chodit na různé semináře, kurzy, hltala různé knihy o pozitivním myšlení apod. Psala jsem si afirmace, dělala meditace, nástěnku snů a všechny možné new age věci. 

Přesto se mi v některých oblastech stále nedařilo, a tak jsem na podzim 2021 začala spolupráci hned se dvěmi koučkami. S jednou jsem řešila online podnikání a s druhou vztahy, zdraví a osobnější věci. I když jsem pak zjistila, že se to všechno vlastně prolíná. Byla jsem nadšená, jaké pokroky jsem dělala. Pochopila jsem, že mám v hlavě různá omezení a bloky a že pokud toto nevyřeším, tak mi žádné afirmace nebudou nikdy fungovat.

Nechápala jsem, proč jsem si o pomoc neřekla dříve! Bylo to tak skvělé. Bylo mi mnohem příjemnější si s někým povídat a rozklíčovat příčiny mých nezdarů, než jen tak si sama procházet nějakým online kurzem nebo si číst knihu.

Tak mě to nadchlo, že jsem vstoupila do školy koučů Lucie Königové. Nyní jsem součástí týmu Life Academy >>>

Pomáhám lidem nejenom tím, že je vedu ke zdravému pohybu, ale také aby žili život podle svého srdce. Aby se nebáli jít za svými sny a věřili, že vše je možné. Stačí "jen" na sobě pracovat, bourat limitující vzorce a podívat se hluboko do sebe.