Martina Doubková

Celostní terapeutický koučink & jóga

Trpělivost růže přináší

Do konce roku už jen pár dní a já se opět ohlížím zpátky a zkoumám, co mi ten rok přinesl a co nového jsem se naučila. Minulý rok byl ve znamení „Měla bych…“ a tento rok jsem zase byla pěkně netrpělivá. A je třeba říct, že mi to nic nepřineslo a já se stále učím žít tady a teď.

Celkově jsem nebyla moc produktivní, co se týče online jógy. Minulý rok jsem natočila 3 kurzy a tento rok napsala pouze e-book Čakra jóga – příručka pro začátečníky. Ale vezmu to pěkně popořádku.

Zima

V lednu jsem si pronajala v Praze na pár hodin prostory. Natočila jsem několik videí – pár se jich povedlo a jedno z nich je součástí e-booku o čakrách. Naštěstí vyšla i spousta pěkných fotek, ale zjistila jsem, že to není nic pro mě. Byla jsem potom hrozně unavená a nerada pracuji pod stresem. Vědět, že mám jen pár hodin a musím vše stihnout – to mi nevyhovovalo.

Výsledek? Zoufale jsem toužila po vlastním prostoru, kde bych si mohla natáčet, kdy si zrovna usmyslím. Začali jsme hledat rodinný dům a já doufala, že tam bych měla svůj vysněný jóga pokoj.

Byla jsem hrozně, ale hrozně netrpělivá! Teď se nad sebou musím fakt smát, protože jsem minimálně 10x za den kontrolovala sreality, zda už tam něco není 😀 Za celý rok jsme viděli asi 7 nemovitostí a bohužel nic nebylo TO ONO.

Jaro

Místo, kde jsem posledních 6 let učila jógu se zrušilo. Dostala jsem šanci vzít osud do vlastních rukou a hledat něco na vlastní pěst. Bohužel nic vhodného na pronájem tu v Čelákovicích nebylo. Lámala jsem si hlavu, jak to udělat, kde budu učit? Když jsem potkala lidi, kteří ke mně chodili, tak se ptali, zda jsem sehnala nějaké prostory. Opět jsem začala být netrpělivá.

Léto

Je večer a balíme věci na chalupu. Říkám Honzovi, že bych si ráda něco pronajala a že například bývalá poliklinika je prázdná a tam by to třeba šlo. A on mi říká, že viděl v novinách inzerát, kde se tyto prostory nabízejí k pronájmu! Jak jsem to jen mohla přehlédnout? Kontaktovala jsem majitele a věci se daly do pohybu. Opět jsem byla netrpělivá a nemohla se dočkat, až studio bude na podzim postavené.

Na chalupě jsem natočila 6 videí k čakra kurzu a v srpnu pak jela odpočívat ke kamarádce na Maltu. Když jsem ležela na pláži, tak mi volali z Motola, že Zuzanka má za pár týdnů nastoupit na operaci nožičky. Od té doby jsem je jí pak věnovala a na dokončení kurzu o čakrách bohužel nebyl čas.

Podzim

Studio se mi staví na míru a já se tááák těším. Můžu si i vybrat obklady do sprchy 🙂 Konečně – mám svůj prostor. Jedu se Zuzkou do lázní a dokončení studia trvá déle než se čekalo. Ale dočkala jsem se a prosinci jsem otevřela studio Jóga DoMa (později přejmenované na Marlen).

Konec roku

Zuzka se vrací z lázní a do školky chodila zatím jen do 10 hodin, takže čas na natáčení videí zatím nebyl. Stihla jsem na zkoušku natočit jedno video a jsem moc spokojená. Od nového roku jde Zuzka do školky na celý den a tak mě čeká práce, na kterou se moooc těším! Hlavně dokončím kurz o čakrách. Těšíte se?

Máte do nového roku předsevzetí?

Přeji vám hodně zdraví a ať se vám splní vše, co si přejete!

Martina

Martina Doubková
Koučink v Čelákovicích nebo online. S čím vám pomůžu: Jak se vyrovnat s předčasným porodem. Jak vycházet s dítětem, které má handicap. Podnikání na mateřské/rodičovské dovolené. Jak se nebát být vidět na sociálních sítích. Láska a respekt v dlouhodobém vztahu i po dětech. Jak si najít čas na pravidelné cvičení. Co nám říká naše tělo.